Lyžařský zájezd na Ještěd

Komise pro sport a mládež při OÚ Hudlice pořádá 3. 2. 2024 jednodenní zájezd do skiareálu Ještěd.

Doprava: sraz účastníků v 6:40 před Obecním úřadem, odjezd na Ještěd v 7:00 cesta trvá přibližně 2. hodiny.
Žádné čekání ve frontě u pokladny: Vaše autobusová jízdenka je současně také Vaší celodenní permanentkou. Nemusíte tedy stát frontu a kupovat si
permanentku na pokladně. Z našeho autobusu vystoupíte a rovnou lyžujete. Kdo by měl zájem o zapůjčení z půjčovny, lze také zajistit dopředu po domluvě a
nahlášení, vybavení by pak bylo připraveno pouze k vyzvednutí. To samé platí i v případě požadavku na lyžařskou školu.
Zájezd je určen i pro turisty, běžkaře a skialpinisty
Návrat: odjezd autobusu je hned po ukončení provozu lanovek a vleků, tedy cca 16:15, pokud nebude uvedeno jinak. Prosím, zorganizujte si svůj lyžařský i
případný turistický den tak, abyste se mohli účastnit také odjezdu autobusu.
Cena zájezdu pro občany Hudlic včetně celodenního skipasu do skiareálu Ještěd je 700,- Kč, pro ostatní účastníky s trvalým pobytem mimo Hudlice 1 200,-Kč.
Cena pro občany Hudlic, kteří využijí jen pěší turistiku, běžkaři a skialpinisti 200,-Kč, pro ostatní účastníky s trvalým pobytem mimo Hudlice 500,-Kč.
Děti 6 –18 let včetně celodenního skipasu do skiareálu Ještěd je 500,- Kč.
Děti do 6 let mají zájezd zdarma, včetně celodenního skipasu, který se ve skiareálu neplatí.

Závazné přihlášky (k vyzvednutí na OÚ Hudlice nebo https://www.obec-hudlice.cz/) podávejte spolu se zaplacením poplatku na Obecním úřadě
Hudlice v termínu do 25.1.2024.

Akce se uskuteční při minimálním počtu 35 účastníků. V případě dotazů kontaktujete Landa Miloslav tel.606 227 174
mail:miloslavlanda@seznam.cz nebo Hrkal Rudolf tel.732 969 454 ,mail: rudolf.hrkal@seznam.cz.
Komise pro sport a mládež Vás srdečně zve
Plakát Ještěd

přihláška na zájezd 2024